"kişisel gelişim kitabı" Etiketli Konular

Kişisel Gelişim Kitabı

Kişisel Gelişim Kitabı olarak Bilinmeyen Bilişim, günümüzde bir kişisel gelişim kitabında olması gereken en önemli unsurlara sahiptir. Zira günümüzde bir kişisel gelişim kitabında olması gereken unsurların başında “onlar yaptı, sende yaparsın” şeklinde gaz vermemektedir. Aksine neyin nasıl yapıldığına, bir şeyi yapmak için nelere dikkat edilmesi gerektiğine, başarıya ulaşmak için sağlam adımlar atmaya ihtiyaç duyulduğuna ve bu adımların nasıl atılabileceğine değinilmektedir.

Bilinmeyen Bilişim kitabında yer alan Kişisel Gelişim bölümünde, sadece bilişim alanında başarıya ulaşmak için değil, bilişim alanında diğer konularda da kişinin kendisini geliştirmesine yönelik konular ve bilgiler yer almaktadır. Bu konular arasında interneti etkin kullanmak konusu ile interneti kişisel gelişiminize katkı sağlamak için nasıl kullanacağınıza dair bilgiler yer almaktadır. Diğer bir konu olan ebeveynler için internet konusunda, ebeveynlerin bilişimi nasıl kullanması gerektiğine değinilmektedir. Bu sayede çocuklarını da bilişim konusunda doğru yönlendirmelerini sağlayacak bilgiler yer almaktadır.

Günümüzde bilişimin en çok kullanılan alanı olan sosyal medyanın daha bilinçli kullanılmasına yönelikte bir konu mevcuttur. Son olarak bir kişisel gelişim kitabı içerisinde olmazsa olmaz haline gelen, başarılı kişilerin sözlerine yer verilen bir konuda Bilinmeyen Bilişim kitabında yer alıyor.

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Günümüz dünyasının en önemli unsurlarından ikisi bilişim ve girişimcilik. Zira bilişim her alanda hayatımızın içinde yer alırken, girişimcilik ise hem bireylerin hem de ülkelerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. En büyük girişimler ise bilişim alanında görülmektedir. Bilişim alanında girişimde bulunmak ve başarılı olmak kişisel gelişim ile mümkün olabilmektedir.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, bilişim ve girişimcilik konularını içerisinde barındıran bir kişisel gelişim kitabı olma özelliğine sahiptir.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimciliğe olan ilgi son yıllarda, özellikle ülkemizde hızla artıyor. Bunun en büyük nedeni olarak teknolojinin gelişmesi ve ülkemizdeki genç nüfusun yoğunlukta olması gösterilebilir. Girişimcilik ile ilgili planlar yapan pek çok kişi, girişimcilik kitabı vesilesiyle bilgi edinmeye çalışıyor. Fakat ülkemizdeki pek çok kayda değer girişimcilik kitabının yabancı kitaplardan Türkçeye çevrilmiş olması, yabancı ülkelerde yaşayan yazarların, yaşadıkları ülkedeki şartlara göre yazmış olması nedeniyle pek çok girişimcilik kitabı, ülkemiz girişimci adaylarına kayda değer faydalar sağlamıyor.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilinmeyen Bilişim kitabı, gerek kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen, gerek bilişim alanına meraklı, gerekse bilişimin sadece kullanıcı tarafında olan herkese hitap etmektedir. Diğer bilişim kitapları ile kıyaslandığında güncelliği birkaç sene ile sınırlı değil, uzun yıllar sonra dahi güncelliğini koruyabilecek nitelikte yazılmıştır. Söz konusu bu iki temel farkın yanı sıra daha pek çok fark bulunmaktadır. Ayrıntıları ile ele alalım… Devamını Göster