Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Kapıda Ödemeli Kitap

Kapıda Ödemeli Kitap

Kapıda Ödemeli Kitap

Mart ayında Bilinmeyen Bilişim kitabına kapıda ödemeli olarak sahip olma imkanı sunmuştuk. Kapıda ödemeli kitap almak isteyen kişiler tarafından çok ciddi ilgi gören bu imkanı sadece mart ayı için düşünüyorduk. Lakin gelen yoğun talepleri dikkate alıyoruz ve kapıda ödemeli kitap siparişi alımlarını süresiz olarak uzatıyoruz. =)

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Kitabı Satış Ortaklığı

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Satış Ortaklığı

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Satış Ortaklığı

Bilişim, Kişisel Gelişim ve Girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim, kısa sürede yüzlerce kişiye ulaştı ve çok beğenildi. Sadece kendi satış kanallarımızdan satın alma imkanı sunmamız nedeniyle pek çok e-ticaret sitesinde ve kitap satış kanallarında Bilinmeyen Bilişim kitabının satışını gerçekleştirmek üzere sitelerine eklediklerini görmekteyiz. Bilinmeyen Bilişim kitabının satışını gerçekleştirmek isteyen herkese yardımcı oluyor, satış ortaklığı sistemimizi hayata geçiriyoruz. 

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Bilinmeyen Bilişim kitabı, henüz çıkmamışken dahi çok farklı bir kitap olacağından bahsetmiştik. Hali hazırda içerik ve görsel bazlı pek çok farkı bulunan Bilinmeyen Bilişim kitabının, web sitesi ve sosyal medya hesaplarına yönelik çalışmalar ile farkına fark katmaya devam ediyoruz. Bu haftadan itibaren her hafta BilinmeyenBilisim.Com blog sayfasında en az 1, başka hiçbir yerde olmayan, son derece faydalı özgün makale yayınlıyoruz.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Kapıda Ödeme İmkanı

Bilinmeyen Bilişim Kapıda Ödeme İmkanı

Bilinmeyen Bilişim Kapıda Ödeme İmkanı

Bilinmeyen Bilişim kitabı çıkalı henüz 3 ay olmuşken, benzer alanlarda çıkmış pek çok kitaptan daha fazla ilgi gördü ve daha fazla sevildi. Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak isteyenler arasında çok ciddi bir kesim, kredi kartı ya da banka hesabı olmaması nedeniyle kapıda ödeme imkanı ile kitaba sahip olmak istediğini belirtti. Bu istekleri dikkate alıyoruz ve Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak isteyenlere kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve seviliyor. Bizde bu sevgi ve ilginin hakkını vermek adına Bilinmeyen Bilişim kitabına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Amacımız içerik olarak benzer kategorilerdeki standart kitaplardan daha kaliteli olan Bilinmeyen Bilişim kitabını, diğer konularda da farklılaştırmak. Bunun son örneği olarak Bilinmeyen Bilişim tanıtım videosu hazırladık.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Günümüz dünyasının en önemli unsurlarından ikisi bilişim ve girişimcilik. Zira bilişim her alanda hayatımızın içinde yer alırken, girişimcilik ise hem bireylerin hem de ülkelerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. En büyük girişimler ise bilişim alanında görülmektedir. Bilişim alanında girişimde bulunmak ve başarılı olmak kişisel gelişim ile mümkün olabilmektedir.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, bilişim ve girişimcilik konularını içerisinde barındıran bir kişisel gelişim kitabı olma özelliğine sahiptir.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimciliğe olan ilgi son yıllarda, özellikle ülkemizde hızla artıyor. Bunun en büyük nedeni olarak teknolojinin gelişmesi ve ülkemizdeki genç nüfusun yoğunlukta olması gösterilebilir. Girişimcilik ile ilgili planlar yapan pek çok kişi, girişimcilik kitabı vesilesiyle bilgi edinmeye çalışıyor. Fakat ülkemizdeki pek çok kayda değer girişimcilik kitabının yabancı kitaplardan Türkçeye çevrilmiş olması, yabancı ülkelerde yaşayan yazarların, yaşadıkları ülkedeki şartlara göre yazmış olması nedeniyle pek çok girişimcilik kitabı, ülkemiz girişimci adaylarına kayda değer faydalar sağlamıyor.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Kitap Albümü

Bilinmeyen Bilişim Kitap Albümü

Bilinmeyen Bilişim kitabı sadece okurlarına, bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik konularında birbirinden faydalı bilgileri eğlenceli bir şekilde anlatmak ile kalmıyor, aynı zamanda okurları ile sosyalleşiyor. Bu anlamda kitaba sahip olup, resmini çekerek sosyal medyada paylaşan okurlarımızdan oluşan Bilinmeyen Bilişim Kitap Albümü oluşturduk =) Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilinmeyen Bilişim kitabı, gerek kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen, gerek bilişim alanına meraklı, gerekse bilişimin sadece kullanıcı tarafında olan herkese hitap etmektedir. Diğer bilişim kitapları ile kıyaslandığında güncelliği birkaç sene ile sınırlı değil, uzun yıllar sonra dahi güncelliğini koruyabilecek nitelikte yazılmıştır. Söz konusu bu iki temel farkın yanı sıra daha pek çok fark bulunmaktadır. Ayrıntıları ile ele alalım… Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çıktı!

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çıktı!

Bilinmeyen Bilişim Kitabı Çıktı!

Bilişim, Kişisel Gelişim ve Girişimcilik konularını ele alan Bilinmeyen Bilişim kitabı çıktı! Bilinmeyen Bilişim kitabının çalışmalarına 1 buçuk yıl önce, yani 5 Haziran 2015 yılında başlanıldı. Kitabın içerisinde yer alan konular, internet ortamında binlerce makale yazmış, makaleleri toplamda milyonlarca kez okunmuş Kodcu Herif ‘in takipçileri tarafından tavsiye edildi. Tavsiye edilen konu başlıklarını tek tek inceleyen Kodcu Herif, Bilinmeyen Bilişim kitabının ana konusuna hitap eden konuları seçerek her birini özenle yazdı. Bu anlamda dünyada ilk defa bir kitabın içerisinde yer alan konuları yazar değil, okurlar belirlemiş oldu.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı İçeriği

Bilinmeyen Bilişim KitabıKitap içerisinde 4 ana bölüm yer alıyor. Bu ana bölümler ve içerisinde yer alan konular özetle şu şekildedir;

İlk bölümde yazılım, tasarım, sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu konularına meraklı, kendisini geliştirmek isteyenlere yol gösterici konular yer alıyor.

İkinci bölüm olan bilişim sektörü içerisinde yer alan konular, bir firmada ya da freelance olarak çalışan veya çalışmak isteyenlere hitap eden konuların yer almasının yanı sıra internetten para kazanmak ve fiyat belirlemeye dair ayrıntılı bilgiler bulunuyor.

Üçüncü bölüm olan girişimcilik bölümünde ise, kişilerin kendi işini kurması, bir proje yapmaya dair bilmesi gerekenler, maddi destek alma imkanları ve internet ortamında satışa dair pek çok konuya değiniliyor.

Dördüncü bölümde ise kişisel gelişim ile ilgili konular bulunuyor. Burada yer alan konularda büyük işler başarmayı isteyen kişilerin izlemesi gereken yollara, internetin ve sosyal medyanın etkin kullanılmasına, özetle kişilerin kendisini geliştirmesi için yapabilecekleri unsurlara değiniliyor.

Kitap Özellikleri

Kitap tam 200 sayfadan oluşuyor. Kağıt olarak 1. kalite kağıt kullanıldı. Kapak ise yine içeriğinin ve kapak görselinin kalitesini yansıtması için parlak selefon ile kaplı. Yazı fontu ve büyüklüğü, göz yormama, rahatlıkla okunabilme unsurları dikkate alınarak seçildi.

Sipariş Linkleri

Sadece Kitap Siparişi İçin (25 TL – 16.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-kitabi

Kitap + Kupa Bardak Siparişi İçin(39.90 TL – 24.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-ve-kupa-bardak

Kitap + Yastık Siparişi İçin (49.90 TL – 29.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-ve-yastik

Kitap + Kupa Bardak + Yastık Siparişi İçin (64.90 TL – 39.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-kupa-bardak-yastik