Günümüz dünyasının en önemli unsurlarından ikisi . Zira bilişim her alanda hayatımızın içinde yer alırken, girişimcilik ise hem bireylerin hem de ülkelerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. En büyük girişimler ise bilişim alanında görülmektedir. Bilişim alanında girişimde bulunmak ve başarılı olmak  ile mümkün olabilmektedir.

Bilinmeyen , bilişim ve girişimcilik konularını içerisinde barındıran bir olma özelliğine sahiptir.

Kişisel Gelişim Kitabı

Bilinmeyen Bilişim kitabı, pek çok okunması neticesinde yazılmış bir kitaptır. Genel olarak kişisel gelişim kitapları içerisinde yer alan ve verilmek istenilen mesaj şunlardır; “Bak onlar başardı, sende başarabilirsin“, “Sen istedin mi her şeyi yaparsın“. Bu tarz gaz verme çabası genel olarak okul hayatımızda ebeveynlerimizin ve öğretmenlerimizin bize “Ahmet matematikten yüksek puan alıyor, sende alabilirsin” ya da “Zeki çocuksun, çalışırsan yaparsın ama çalışmıyorsun” sözlerine benzer.

Kişisel gelişim kitapları adı altında pek çok başarı hikayeleri yazılır. “X kişisi böyle zor ve kötü şartlarda bu kadar başarılı oldu ve iyi noktalara geldi” şeklinde hikayeler anlatılır. Aynı mantıkta yine “o başardı, sende başarabilirsin” gazı verilmeye çalışılır. Pek çok kişisel gelişim kitabı okuyan kişi, kitabı okuduktan sonra tabiri caizse gazı alır fakat bu gaz hiçbir zaman yeterli olmaz ve kısa süre sonra tükenir.

Halbuki kişisel gelişim kitabı, gaz vermesi gereken değil adının hakkını vererek kişileri geliştirmesi gereken kitaplar olmalıdır. Kişilere neyi, ne zaman, nasıl yapması gerektiğini nedenleri ile belirtmelidir ki, kişilerde bu doğrultuda kendilerini geliştirebilsin.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı

Kişisel Gelişim KitabıHer ne kadar Bilinmeyen Bilişim kitabının son bölümü Kişisel Gelişim olsa da, aslında kitap baştan sona bir kişisel gelişim kitabında olması gereken özelliklere sahiptir. Zira kitabın başından sonuna kadar bilişim ve girişimcilik alanlarında, kişinin kendisini geliştirmesi, neyi, ne zaman, nasıl yapması ve başarılı olabilmesi konusunda bilgiler yer alır. Son bölüm olan Kişisel Gelişim bölümünde ise daha genele hitap edecek şekilde kişisel gelişim konuları yer almaktadır.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, okurlardan gelen 200 civarı tavsiye incelenmiş ve en çok gelen talepler doğrultusunda yazılmış bir kitaptır. En çok gelen tavsiyeler arasında “başarılı kişilerin sözleri ve başarılarında rol oynayan unsurlar” bulunması nedeniyle, bu tavsiye dikkate alınarak kitapta yer almaktadır. Dolayısıyla Bilinmeyen Bilişim kitabı, standart kişisel gelişim kitapları içerisinde yer alan konulara sahip olduğu gibi, kişisel gelişim kitapları içerisinde yer alması gerekip pek çoğunda yer almayan konulara sahiptir.

Kişisel gelişim bölümünde, büyük ve başarılı işler yapmaya dair bilinmesi ve yapılması gerekenlerden, bir ebeveynin interneti etkin kullanıp, çocuğuna yol göstermesine kadar çeşitli ve genele hitap eden konular yer almaktadır.

SONUÇ

Netice olarak Bilinmeyen Bilişim kitabı, günümüz dünyasının en önemli unsurları arasında yer alan bilişim ve girişimcilik konularını barındırmaktadır. Aynı zamanda bu konularda başarılı olabilmek için en büyük gereksinim olan kişisel gelişim konuları da yer almaktadır.

Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak için buradan buyurun; http://www.bilinmeyenbilisim.com/#siparis