Bilişim, Kişisel Gelişim ve Girişimcilik konularını ele alan Bilinmeyen Bilişim kitabı çıktı! Bilinmeyen Bilişim kitabının çalışmalarına 1 buçuk yıl önce, yani 5 Haziran 2015 yılında başlanıldı. Kitabın içerisinde yer alan konular, internet ortamında binlerce makale yazmış, makaleleri toplamda milyonlarca kez okunmuş Kodcu Herif ‘in takipçileri tarafından tavsiye edildi. Tavsiye edilen konu başlıklarını tek tek inceleyen Kodcu Herif, Bilinmeyen Bilişim kitabının ana konusuna hitap eden konuları seçerek her birini özenle yazdı. Bu anlamda dünyada ilk defa bir kitabın içerisinde yer alan konuları yazar değil, okurlar belirlemiş oldu.

Bilinmeyen Bilişim Kitabı İçeriği

Bilinmeyen Bilişim KitabıKitap içerisinde 4 ana bölüm yer alıyor. Bu ana bölümler ve içerisinde yer alan konular özetle şu şekildedir;

İlk bölümde yazılım, tasarım, sosyal medya ve arama motoru optimizasyonu konularına meraklı, kendisini geliştirmek isteyenlere yol gösterici konular yer alıyor.

İkinci bölüm olan bilişim sektörü içerisinde yer alan konular, bir firmada ya da freelance olarak çalışan veya çalışmak isteyenlere hitap eden konuların yer almasının yanı sıra internetten para kazanmak ve fiyat belirlemeye dair ayrıntılı bilgiler bulunuyor.

Üçüncü bölüm olan girişimcilik bölümünde ise, kişilerin kendi işini kurması, bir proje yapmaya dair bilmesi gerekenler, maddi destek alma imkanları ve internet ortamında satışa dair pek çok konuya değiniliyor.

Dördüncü bölümde ise kişisel gelişim ile ilgili konular bulunuyor. Burada yer alan konularda büyük işler başarmayı isteyen kişilerin izlemesi gereken yollara, internetin ve sosyal medyanın etkin kullanılmasına, özetle kişilerin kendisini geliştirmesi için yapabilecekleri unsurlara değiniliyor.

Kitap Özellikleri

Kitap tam 200 sayfadan oluşuyor. Kağıt olarak 1. kalite kağıt kullanıldı. Kapak ise yine içeriğinin ve kapak görselinin kalitesini yansıtması için parlak selefon ile kaplı. Yazı fontu ve büyüklüğü, göz yormama, rahatlıkla okunabilme unsurları dikkate alınarak seçildi.

Sipariş Linkleri

Sadece Kitap Siparişi İçin (25 TL – 16.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-kitabi

Kitap + Kupa Bardak Siparişi İçin(39.90 TL – 24.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-ve-kupa-bardak

Kitap + Yastık Siparişi İçin (49.90 TL – 29.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-ve-yastik

Kitap + Kupa Bardak + Yastık Siparişi İçin (64.90 TL – 39.90 TL): https://www.hediyegerek.com/bilinmeyen-bilisim-kupa-bardak-yastik