"girişimcilik kitabı" Etiketli Konular

Girişimcilik Kitabı

Girişimcilik kitabı olarak Bilinmeyen Bilişim kitabı, günümüzdeki pek çok girişimcilik kitabından farklıdır. Zira günümüzdeki pek çok girişimcilik kitabı adı altında kişisel gelişim kitapları bulunmaktadır. Bir girişimcilik kitabında, bir girişimi hayata geçirmeden önce ve hayata geçirdikten sonra yapılması gerekenlere dair bilgiler yer almalıdır. Bunun yanı hayata geçirilen girişim için en önemli unsurların başında gelen maddiyata dair bilgiler verilmesinin yanı sıra, o girişimi başarıya ulaştıracak bilgilerde bulunmalıdır. Lakin günümüzde pek çok girişimcilik kitabı adı altında gaz veren kitaplar görülmektedir.

Günümüzde girişimcilik için iki önemli unsur bulunmaktadır ve bu iki önemli unsurdan birincisi bilişimdir. Zira günümüzde pek çok girişim bilişim odaklıdır. Bilişim odaklı olmayan girişimlerin başarıya ulaşmasında yine bilişim önemli rol oynamaktadır. İkinci önemli unsur ise kişisel gelişimdir. Çünkü kişisel gelişim konusunda adımlar atmayan girişimcinin, girişiminde başarılı olması da zordur.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, girişimcilik ile ilgili konuların yanı sıra, girişimciliğe dair iki önemli unsur olan bilişim ve kişisel gelişim konularını içerisinde barındırmaktadır. Dolayısıyla bir girişimcilik kitabında olması gereken en önemli unsurlar Bilinmeyen Bilişim kitabında bulunmaktadır.

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Kapıda Ödemeli Kitap

Kapıda Ödemeli Kitap

Kapıda Ödemeli Kitap

Mart ayında Bilinmeyen Bilişim kitabına kapıda ödemeli olarak sahip olma imkanı sunmuştuk. Kapıda ödemeli kitap almak isteyen kişiler tarafından çok ciddi ilgi gören bu imkanı sadece mart ayı için düşünüyorduk. Lakin gelen yoğun talepleri dikkate alıyoruz ve kapıda ödemeli kitap siparişi alımlarını süresiz olarak uzatıyoruz. =)

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Bilinmeyen Bilişim kitabı, henüz çıkmamışken dahi çok farklı bir kitap olacağından bahsetmiştik. Hali hazırda içerik ve görsel bazlı pek çok farkı bulunan Bilinmeyen Bilişim kitabının, web sitesi ve sosyal medya hesaplarına yönelik çalışmalar ile farkına fark katmaya devam ediyoruz. Bu haftadan itibaren her hafta BilinmeyenBilisim.Com blog sayfasında en az 1, başka hiçbir yerde olmayan, son derece faydalı özgün makale yayınlıyoruz.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve seviliyor. Bizde bu sevgi ve ilginin hakkını vermek adına Bilinmeyen Bilişim kitabına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Amacımız içerik olarak benzer kategorilerdeki standart kitaplardan daha kaliteli olan Bilinmeyen Bilişim kitabını, diğer konularda da farklılaştırmak. Bunun son örneği olarak Bilinmeyen Bilişim tanıtım videosu hazırladık.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimcilik Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Girişimciliğe olan ilgi son yıllarda, özellikle ülkemizde hızla artıyor. Bunun en büyük nedeni olarak teknolojinin gelişmesi ve ülkemizdeki genç nüfusun yoğunlukta olması gösterilebilir. Girişimcilik ile ilgili planlar yapan pek çok kişi, girişimcilik kitabı vesilesiyle bilgi edinmeye çalışıyor. Fakat ülkemizdeki pek çok kayda değer girişimcilik kitabının yabancı kitaplardan Türkçeye çevrilmiş olması, yabancı ülkelerde yaşayan yazarların, yaşadıkları ülkedeki şartlara göre yazmış olması nedeniyle pek çok girişimcilik kitabı, ülkemiz girişimci adaylarına kayda değer faydalar sağlamıyor.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilinmeyen Bilişim kitabı, gerek kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen, gerek bilişim alanına meraklı, gerekse bilişimin sadece kullanıcı tarafında olan herkese hitap etmektedir. Diğer bilişim kitapları ile kıyaslandığında güncelliği birkaç sene ile sınırlı değil, uzun yıllar sonra dahi güncelliğini koruyabilecek nitelikte yazılmıştır. Söz konusu bu iki temel farkın yanı sıra daha pek çok fark bulunmaktadır. Ayrıntıları ile ele alalım… Devamını Göster