Bilinmeyen kitabı, henüz çıkmamışken dahi çok farklı bir kitap olacağından bahsetmiştik. Hali hazırda içerik ve görsel bazlı pek çok farkı bulunan Bilinmeyen kitabının, web sitesi ve sosyal medya hesaplarına yönelik çalışmalar ile farkına fark katmaya devam ediyoruz. Bu haftadan itibaren her hafta BilinmeyenBilisim.Com blog sayfasında en az 1, başka hiçbir yerde olmayan, son derece faydalı yayınlıyoruz.

Bilinmeyen içerik bazlı diğer pek çok benzer alandaki kitaptan farklı. Aynı şekilde yine pek çok kitapta olduğu gibi “yazdık, yayınladık, bitti. Şimdi köşeye çekilip satılmasını bekleyelim” şeklinde hiçbir zaman düşünmedik, düşünmüyoruz. Bilinmeyen Bilişim kitabının kalitesine yakışır şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında hem sosyal medya paylaşımları hem BilinmeyenBilisim.Com düzenleme ve geliştirme çalışmaları hem de kampanya çalışmaları yapıyoruz.

Söz konusu bu çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Bu haftadan itibaren her hafta BilinmeyenBilisim.Com ‘da en az 1, özgün ve başka hiçbir yerde olmayan makale yayınlıyoruz.

Özgün Makale

Bilinmeyen Bilişim kitabının, bilişim, ve kitabı olması nedeniyle, yayınlanacak olan makalelerde bu yönde olacaktır. Elbette söz konusu makaleler kitabın içerisinde yer alan yazılar ile alakası olan yazılar olmayacak. Zira Bilinmeyen Bilişim kitabında yer alan yazılar standart makalelerden daha fazlasıdır.

Bu vesile ile BilinmeyenBilisim.Com sadece kitaba sahip olmak isteyenlere yönelik değil, bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik ile ilgilenen herkese hitap eden güncel bir site olacaktır. Artık BilinmeyenBilisim.Com ‘u kaliteli ve özgün makale okumak içinde ziyaret edebileceksiniz.

Yayınlanacak olan makaleler açılacak olan bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kategorileri altında yayınlanacaktır. Hangi alan ile daha çok ilgileniyorsanız o kategori altından ilgili makaleye ulaşabileceksiniz. Ayrıca ilgili makaleyi yorum bölümünden yorumlayabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

SONUÇ

Bilişim, kişisel gelişim ve olan Bilinmeyen Bilişim için çalışmalarımız devam ediyor. Sizinde faydalı olacağına inandığınız görüşleriniz var ise iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz. Bilinmeyen Bilişim kitabının, bir kitaptan çok daha fazlası olması yönünde çalışmalarımız sizlerin sevgisi ve desteği ile devam ediyor =)