"bilişim kitabı" Etiketli Konular

Bilişim Kitabı

Bilinmeyen Bilişim kitabı, adından da anlaşılabileceği üzerine bilişim alanına yönelik bir kitaptır. Bilişim kitabı olmasının yanı sıra, bilişim alanına bağlı olarak kişisel gelişim ve girişimcilik konularına da kitapta fazlasıyla yer verilmektedir.

Pek çok bilişim kitabının aksine Bilinmeyen Bilişim, güncelliğini uzun yıllar muhafaza edecek şekilde kaleme alınmıştır. Bunun yanı sıra eğlenceli, anlaşılabilir, yormayan ve sıkmayan bir anlatım ile 7’den 70’e herkese hitap etmektedir.

Bilişim bölümünde, yazılımcı olma ve yazılımcı olma konusunda dikkat edilmesi gerekenler. Tasarımcı olma ve tasarımcı olma konusunda dikkat edilmesi gerekenler. SEO Uzmanı olma ve SEO uzmanı olma konusunda dikkat edilmesi gerekenler. Son olarak sosyal medya uzmanı olma ve sosyal medya uzmanı olma konusunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Çok daha ayrıntılı bilgi almak için blog sayfamızı, sipariş verebileceğini bağlantılara ulaşmak için üst menüde yer alan sipariş bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ayrıca iletişim formundan merak ettiğiniz sorularınızı ya da görüşlerinizi iletebilir, kitabı sosyal medyada paylaşmanız durumunda albümde yer alabilirsiniz.

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Her Hafta En Az 1 Özgün Makale Geliyor!

Bilinmeyen Bilişim kitabı, henüz çıkmamışken dahi çok farklı bir kitap olacağından bahsetmiştik. Hali hazırda içerik ve görsel bazlı pek çok farkı bulunan Bilinmeyen Bilişim kitabının, web sitesi ve sosyal medya hesaplarına yönelik çalışmalar ile farkına fark katmaya devam ediyoruz. Bu haftadan itibaren her hafta BilinmeyenBilisim.Com blog sayfasında en az 1, başka hiçbir yerde olmayan, son derece faydalı özgün makale yayınlıyoruz.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik kitabı olan Bilinmeyen Bilişim, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve seviliyor. Bizde bu sevgi ve ilginin hakkını vermek adına Bilinmeyen Bilişim kitabına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Amacımız içerik olarak benzer kategorilerdeki standart kitaplardan daha kaliteli olan Bilinmeyen Bilişim kitabını, diğer konularda da farklılaştırmak. Bunun son örneği olarak Bilinmeyen Bilişim tanıtım videosu hazırladık.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Kişisel Gelişim Kitabı Olarak Bilinmeyen Bilişim

Günümüz dünyasının en önemli unsurlarından ikisi bilişim ve girişimcilik. Zira bilişim her alanda hayatımızın içinde yer alırken, girişimcilik ise hem bireylerin hem de ülkelerin yaşam standartlarını yükseltmektedir. En büyük girişimler ise bilişim alanında görülmektedir. Bilişim alanında girişimde bulunmak ve başarılı olmak kişisel gelişim ile mümkün olabilmektedir.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, bilişim ve girişimcilik konularını içerisinde barındıran bir kişisel gelişim kitabı olma özelliğine sahiptir.

Devamını Göster

Anasayfa > Bilinmeyen Bilişim > Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilişim Kitapları ve Bilinmeyen Bilişim

Bilinmeyen Bilişim kitabı, gerek kendisini bilişim alanında geliştirmek isteyen, gerek bilişim alanına meraklı, gerekse bilişimin sadece kullanıcı tarafında olan herkese hitap etmektedir. Diğer bilişim kitapları ile kıyaslandığında güncelliği birkaç sene ile sınırlı değil, uzun yıllar sonra dahi güncelliğini koruyabilecek nitelikte yazılmıştır. Söz konusu bu iki temel farkın yanı sıra daha pek çok fark bulunmaktadır. Ayrıntıları ile ele alalım… Devamını Göster