Bilinmeyen Bilişim kitabı çıkalı henüz 3 ay olmuşken, benzer alanlarda çıkmış pek çok kitaptan daha fazla ilgi gördü ve daha fazla sevildi. Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak isteyenler arasında çok ciddi bir kesim, kredi kartı ya da banka hesabı olmaması nedeniyle kapıda ödeme imkanı ile kitaba sahip olmak istediğini belirtti. Bu istekleri dikkate alıyoruz ve Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak isteyenlere kapıda ödeme imkanı sunuyoruz.

Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak isteyenler arasında çok ciddi bir kesimin kredi kartı ya da banka hesabı bulunmuyor. Bu nedenle çok sayıda kişi tarafımıza kapıda ödeme ile sipariş vermek istediğini belirtiyor. Bu taleplerin neticesinde kargo firması ile gerekli anlaşmayı yaparak Bilinmeyen Bilişim kitabına kapıda ödemeli olarak sahip olma imkanı sunuyoruz.

Kapıda ödemeli gönderilerde kargo firmasının gönderi bedeline ek olarak tahsilat bedeli alması, ayrıca SMS bildirimi yapılması ve onun da ücreti alınması nedeniyle kapıda ödemeli gönderiler cüzi oranda daha yüksektir. HediyeGerek.Com ‘dan kargo ücreti dahil 22.80 TL ‘ye Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olabiliyorken, kapıda ödemeli gönderilerin maliyeti her şey dahil 29 TL ‘dir.

İki adet Bilinmeyen Bilişim kitabı 46 TL, 3 adet Bilinmeyen Bilişim kitabı 60 TL. 3 adet ve üstü Bilinmeyen Bilişim kitabı almak isteyenler bizimle iletişime geçebilirler.

Verilen siparişler hafta içi 24 saat içerisinde gönderilmektedir. Gönderimler anlaşmalı olunan Aras kargo ile yapılmaktadır. Gönderi yapıldıktan sonra tarafınıza SMS ve Mail ile kargo takip numarası iletilmektedir.

Bilinmeyen Bilişim kitabı siparişinizi bu bağlantıdan Kapıda Ödeme ya da aşağıda yer alan formdan verebilirsiniz;

1 Adet (25.00 TL)2 Adet (44.90 TL)3 Adet (60.00 TL)3+ Adet (Mesajda Belirtin)