Bilişim, kişisel gelişim ve olan Bilinmeyen Bilişim, her geçen gün daha fazla ilgi görüyor ve seviliyor. Bizde bu sevgi ve ilginin hakkını vermek adına Bilinmeyen Bilişim kitabına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Amacımız içerik olarak benzer kategorilerdeki standart kitaplardan daha kaliteli olan Bilinmeyen Bilişim kitabını, diğer konularda da farklılaştırmak. Bunun son örneği olarak Bilinmeyen Bilişim tanıtım videosu hazırladık.

Günümüzde pek çok kitabın internet sitesi, hatta sosyal medya hesapları dahi yokken, Bilinmeyen Bilişim kitabının sürekli güncellenen bir web sitesi ve sosyal medya hesapları mevcut. Ayrıca bu web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında Bilinmeyen okurlarına yönelik paylaşımlar yapılmasının yanı sıra, bu paylaşımlarda okurlarda yer alma imkanına sahip olabiliyor.

Sadece bu unsuru ile başlı başına ciddi farka sahip olan Bilinmeyen Bilişim kitabı için birde video hazırlayıp farkına fark kattık. Her ne kadar kısa bir video olsa da, Bilinmeyen Bilişim kitabının diğer pek çok kitaptan daha çok ilgi ve beğeni gösterilen bir kitap olduğunun göstergesi niteliğinde…

Bilinmeyen Bilişim kitabına gösterilen ilgi ve sevgiye yakışır şekilde her geçen gün daha fazla güncellik ve yenilik için çalışmaya devam edeceğiz =)

İşte Bilinmeyen Bilişim Tanıtım Videosu

Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak için buradan buyurun; http://www.bilinmeyenbilisim.com/#siparis