sadece okurlarına, bilişim, kişisel gelişim ve girişimcilik konularında birbirinden faydalı bilgileri eğlenceli bir şekilde anlatmak ile kalmıyor, aynı zamanda okurları ile sosyalleşiyor. Bu anlamda kitaba sahip olup, resmini çekerek sosyal medyada paylaşan okurlarımızdan oluşan Bilinmeyen Bilişim Kitap Albümü oluşturduk =)

Facebook, Twitter, Instagram başta olmak üzere istediğiniz sosyal medya platformunda Bilinmeyen Bilişim kitabına dair görsel paylaşabilir, bağlantı linkini bize albüm sayfasında yer alan iletişim formundan gönderebilirsiniz.

Bilinmeyen Bilişim Sosyal Medya Paylaşımı

Resmi Büyütmek İçin Tıklayın

Başka bir seçenek olarak Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşım mesajınıza #bilinmeyenbilisim yazabilirsiniz. Bunun yanı sıra Facebook ‘ta Bilinmeyen Bilişim ‘in facebook sayfasını etiketleyebilirsiniz. Twitter ‘da @bilinmeyenbk şeklinde Bilinmeyen Bilişim kitabının Twitter sayfasını, Instagram ‘da @bilinmeyenbilisim şeklinde Bilinmeyen Bilişim kitabınının Instagram hesabını mesajınıza ekleyebilirsiniz.

Bu noktaya kadar belirtmiş olduğumuz seçeneklerde Facebook ‘ta paylaşımınızı görebilmemiz ve albüme ekleyebilmemiz için paylaşımınızı herkese açık seçeneği işaretli olmalıdır. Aynı şekilde Twitter ve Instagram ‘da profilinizden yaptığınız paylaşımı görebilmemiz için gizli hesap olmamalıdır.

Son seçenek ise Bilinmeyen Bilişim kitabına dair çektiğiniz resmi bize mail ile gönderebilirsiniz. Mail adresi kitabın ilk sayfalarında yer almaktadır.

Bilgileri

Bu birbirinden güzel resimlerden oluşan albüm, her hafta yenileri eklenerek güncellenecektir. Resmi gönderen kişinin talebi olmadığı sürecede silinmeyecek, uzun yıllar burada hem okur hem de Bilinmeyen Bilişim kitabı için değerli bir hatıra olacaktır. Aynı zamanda albümde biriken resimlerden kolajlar, videolar gibi birbirinden değerli içerikler üretilecektir.

Sosyal medyada yaptığınız paylaşımınıza #bilinmeyenbilisim etiketi ya da Bilinmeyen Bilişim ‘in sosyal medya hesaplarını eklemeniz durumunda büyük olasılıkla biz paylaşımınızı fark edip, görseli albüme ekleyeceğiz. Lakin gözden kaçırma ihtimalini ortadan kaldırmak için paylaşımınızın linkini albümün altında bulunan iletişim formundan gönderebilirsiniz.

Albümde yer almak için sahip olunması gereken tek şey olan Bilinmeyen Bilişim kitabına sahip olmak için buraya tıklayın: http://www.bilinmeyenbilisim.com/#siparis

Albüme ulaşmak için bu linke ya da sitenin üst menüsünde yer alan Albüm linkine tıklayabilirsiniz.

Bilinmeyen Bilişim kitabı, okurlarına yönelik birbirinden değerli yenilikler sunmaya devam edecek =)